Zima 2023/24

Winter Camp, Półkolonia narciarska, Soboty narciarskie

ZIMA 2023/24

W sezonie zimowym organizujemy jednodniowe wyjazdy- soboty narciarskie, które przygotowują na dłuższe podróże – obozy i półkolonie. Nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z zimowymi sportami czy jesteś na poziomie zaawansowanym, dobierzemy dla Ciebie grupę o odpowiednim poziomie.


HIKING


Credibly reintermediate backend ideas for cross-platform models. Continually reintermediate technically integrated processes.


FIND OUT MORE


ORIENTEERING


Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications.


FIND OUT MORE


KAYAKING


Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies.


FIND OUT MORE


SWIMMING


Progressively maintain extensive infomediaries via extensible niches. Dramatically disseminate standardized metrics.


FIND OUT MORE

NATURE ACTIVITIES

WHAT CAN WE ORGANIZE

Progressively plagiarize resource-leveling e-commerce through resource-leveling core competencies. Dramatically mesh low-risk high-yield alignments before transparent e-tailers.

HIKING

EXPLORING THE NATURE

HIKING


ORIENTEERING

FIND YOUR WAY

ORIENTEERING


KAYAKING

AROUND THE RIVER

KAYAKING


SWIMMING

LEARN TO SWIM

SWIMMING


NATURE EXPLORATION

FOREST & MOUNTAINS

NATURE EXPLORATION


CAMPING

TOGETHER WITH FRIENDS

CAMPING

Winter Camp

BUKOWINA 2024

TERMIN 17-23.02.2024

Nasz Winter Camp to doskonała okazja do doskonalenia umiejętności narciarskich oraz snowboardowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów . Podczas obozu czekają na Ciebie fascynujące szkolenia prowadzone w niewielkich grupach, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Nasi doświadczeni instruktorzy przygotowali dla Ciebie wiele sportowych atrakcji, w tym wieczorne jazdy na stoku, video-analizy oraz trening narciarski na tyczkach, który pomoże podnieść umiejętności na kolejny poziom. 


WIĘCEJ

Jednodniowe wyjazdy

PÓŁKOLONIA NARCIARSKA

TERMIN 12.02-16.02.2024

 To oferta idealna dla tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z jednodniowymi wyjazdami narciarskimi nie rezygnując z komfortu snu w swoim domu. To dobre rozwiązanie szczególnie dla tych dzieci, które jeszcze nie miały doświadczenia obozowego. Podczas półkolonii narciarskich dzieci będą miały wyjątkową okazję do nauki i doskonalenia jazdy na nartach lub snowboardzie w małych grupach, zawsze pod czujnym okiem naszych doświadczonych instruktorów.


WIĘCEJ

Białe szaleństwo

NARCIARSKIE SOBOTY

TERMIN Grudzień 2023 – Marzec 2024

 To cykl jednodniowych wyjazdów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, których celem jest nauka i doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie. Podczas sobotnich szkoleń tworzymy grupy w zależności od poziomu zaawansowania – od zupełnie podstawowej (od zera) aż do grupy zaawansowanej. Wyjazdy odbywają się w wybrane soboty począwszy od połowy grudnia. Narciarskie soboty to propozycja także dla najmłodszych – przez cały czas uczestnicy są pod opieką kadry instruktorskiej która służy pomocą podczas przejazdu oraz przerw między zajęciami. 


WIĘCEJ

Aktywne ferie

PŁYWANIE

Szczegóły wkrótce!


WIĘCEJ