Lato 2024

Sprawdź co fajnego planujemy w te wakacje i dołącz do nas!

LATO 2024

Wakacje to dla nas aktywny czas! Odkryj nasze propozycje na niezapomnianą przerwę od szkoły!Summer Camp

Jezioro Czorsztyńskie 5.0

Kluszkowce 2024

Na dobry start wakacji zapraszamy na Summer Camp nad klimatycznym Jeziorem Czorsztyńskim. To świetna propozycja dla początkujących obozowiczów jak również dla  „obozowych wyjadaczy”.


WIĘCEJ

Summer Camp

MTB CAMP

Kluszkowce 2024

Podczas MTB CAMP stawiamy na profesjonalne szkolenie rowerowe na różnym poziomie zaawansowania. Tworzymy grupy zależnie od umiejętności jazdy. Pod okiem instruktorów uczestnicy będą zdobywać nowe umiejętności w jeździe zjazdowej na rowerze po trasach w bike parku Kluszkowce.


WIĘCEJ

Summer Camp

SPORTS CAMP

Kluszkowce 2024

Sports Camp stworzony został z myślą o starszej młodzieży, która lubi aktywnie spędzać czas a przy tym dobrze się bawić. Podczas obozu uczestnicy będą brali udział w zajęciach z turystyki rowerowej, gimnastyki, sportach drużynowych oraz spływie pontonami po Dunajcu.


WIĘCEJ

Półkolonia

PÓŁKOLONIA SPORTOWA W MYŚLENICACH

Zapraszamy na letnią Półkolonię sportową w naszych malowniczych Myślenicach. W tym roku stawiamy na jeszcze więcej zajęć z gimnastyki, które poprowadzi dwukrotna Mistrzyni Pucharu Polski w aerobiku sportowym. Podczas całego tygodnia uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w zajęciach na basenie, wycieczkach rowerowych i pieszych a także lekcji gry w tenisa ziemnego.


WIĘCEJ

Półkolonia

PÓŁKOLONIA TRAVEL

Półkolonia Travel to 5 dni atrakcji i przygód, więc jeśli nie lubisz nudy zapraszamy! W tym roku czekają nas wycieczki rowerowe ( okolice Szczawnicy/Kraków/Kluszkowce), wycieczka piesza po Myślenickich szlakach zakończona wspólnym ogniskiem oraz obowiązkowy punkt na naszej Travel mapie – największy park rozrywki w Europie Energylandia.


WIĘCEJ

SURF CAMP '2024

Mocno windsurfingowy obóz to nowa propozycja dla miłośników pływania , sportów wodnych  i surfingowego stylu życia. Podczas obozu uczestnicy będą brali udział w szkoleniu windsurfingowym pod okiem instruktorów szkółki “Oddech”. Jest to obóz inny niż dotychczas, ponieważ  zakwaterowani będziemy w przyczepach kempingowych, dlatego też wyjazd skierowany jest dla młodzieży od 10 roku życia.


WIĘCEJ

Szkolenia

SZKOLENIA ROWEROWE

Myślenice Singletracks

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z dwoma kółkami czy chcesz rozwijać rowerową zajawkę zapraszamy na szkolenia rowerowe skierowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych , w grupach lub indywidualnie! Szkolenia obejmują zajęcia popołudniowe w nadchodzących cieplejszych miesiącach (kwiecień-wrzesień), które prowadzone będą w Myślenicach.


WIĘCEJ