Bukowina 2024

Winter Camp - obóz narciarski dla dzieci i młodzieży
WHAT KIDS LOVE

OUTDOOR SPORTS

Dynamically target high-payoff intellectual capital for customized technologies. Objectively integrate emerging core competencies before process-centric communities. Dramatically evisculate holistic innovation.

O ZAJĘCIACH

NARTY   •   SNOWBOARD   •   ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

17 luty – 23 luty 2024

DZIECI I MŁODZIEŻ W WIEKU 7-17 LAT

Zapraszamy na obóz zimowy w malowniczej Bukowinie! Nasz Winter Camp to doskonała okazja do doskonalenia umiejętności narciarskich oraz snowboardowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów . Podczas obozu czekają na Ciebie fascynujące szkolenia prowadzone w niewielkich grupach, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Nasi doświadczeni instruktorzy przygotowali dla Ciebie wiele sportowych atrakcji, w tym wieczorne jazdy na stoku, video-analizy oraz trening narciarski na tyczkach, który pomoże podnieść umiejętności na kolejny poziom.

Oczywiście nie zabraknie emocjonujących zawodów na zakończenie obozu, podczas których uczestnicy będą mogli wykorzystać zdobyte umiejętności. W chwilach odpoczynku od intensywnych zajęć narciarskich skorzystamy z udogodnień obiektu takich jak hala sportowa, basen, sauna, kręgielnia.A to jeszcze nie wszystko! Nasz obóz to także okazja do integracji i świetnej zabawy . Konkursy, zawody sportowe oraz wspólnie spędzone wieczory.

Winter Camp to świetna propozycja na zimowy odpoczynek od szkoły!

Zapraszamy do zapisów-ilość miejsc ograniczona!


ZAKWATEROWANIE

Ośrodek wypoczynkowy Stasinda (www.stasinda.pl)

W ośrodku „Stasinda” czeka na  nas nowoczesne zakwaterowanie, które zapewnia wysoki standard wypoczynku i zawsze zachęca do powrotu. Przestronne i komfortowe pokoje zapewnią nam nie tylko spokojny sen, ale także chwile odpoczynku przed zimowym szaleństwem na stoku.

Podczas pobytu będziemy korzystać z wielu udogodnień obiektu , które sprawią, że czas tutaj będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Zajęcia na basenie pozwolą nam zrelaksować się w ciepłej wodzie po dniu spędzonym na stoku narciarskim.

Jeśli lubisz aktywność fizyczną, to hala sportowa i kręgielnia są do naszej dyspozycji, byśmy mogli spędzać czas aktywnie. To doskonałe miejsce na to, aby zrelaksować się po zimowym szaleństwie na śniegu i spędzić razem w grupie wolny czas.

Ośrodek „Stasinda” to idealne miejsce na wypoczynek, gdzie komfortowe zakwaterowanie idzie w parze z rozmaitymi atrakcjami.


WYŻYWIENIE

FB (śniadania – obiady – desery – kolacje) 

Codziennie pełnowartościowe i wyjątkowo smaczne posiłki, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dzień rozpoczynamy od obfitego śniadania przygotowanego na bazie szwedzkiego stołu. Bez względu na Twoje upodobania kulinarne, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu, nawet jeśli jesteś niejadkiem. Różnorodna oferta sprawi, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Po intensywnych sesjach szkoleniowych na stoku czeka na nas pyszny obiad, składający się z dwóch smakowitych dań oraz deseru. To doskonała okazja, by napełnić brzuch i zregenerować siły na kolejne zimowe wyzwania.

Po popołudniowych zajęciach uzupełnimy energię podczas kolacji, która również serwowana jest w formie szwedzkiego stołu. Na stole znajdziesz różnorodne ciepłe dania, które zadowolą Twoje podniebienie.

Posiłki nie tylko smakują wybornie, ale także dostarczają niezbędnych składników odżywczych. 


OŚRODEK NARCIARSKI

Podczas obozu będziemy odwiedzać pobliskie stoki narciarskie np: Stacja Narciarska Rusin-Ski , GrapaSki, Jurgów Ski . Nie ograniczamy wyjazdu do jednego miejsc.


WARUNEK KONIECZNY!

Przynajmniej podstawowe umiejętności narciarskie/ snowboardowe. Zalecamy udział w wyjazdach sobotnich (zakładka narciarskie soboty na stronie) podczas których odbywać się będą szkolenia „od zera”. Staramy się aby uczestnicy obozu posiadali przynajmniej podstawowe umiejętności narciarskie (stanie w pługu, hamowanie pługiem, łuki płużne), tak aby od razu mogli dołączyć do zajęć w grupie.


CENA

Dla stałych klientów: 2299 zł *

Dla nowych klientów: 2399 zł

*stały klient- min. 3 wspólne wyjazdy w poprzednich latach

CENA ZAWIERA:

 • Koszty pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym Stasinda ( https://www.stasinda.pl )
 • Wyżywienie: FB-  śniadania, obiady i kolacje
 • Przejazd na trasie Myślenice – Bukowina – Myślenice
 • Szkolenie narciarskie/ snowboardowe*:  5 dni po 4 godziny (w tym przerwa)
 • Wszelkie formy zajęć dodatkowych
 • Obsługę medialną – zdjęcia na stronie / facebooku, foto i video – analizy techniki jazdy na nartach i snowboardzie.
 • Opiekę instruktorów i wychowawców przez cały pobyt
 • Ubezpieczenie NNW 10 000 zł

*grupa snowboardowa zostanie utworzona przy minimum 5 uczestnikach.

CENA NIE ZAWIERA:

 • Wyżywienia podczas przerw w zajęciach na stoku (sugerujemy  kieszonkowe na mały posiłek – herbatę, ciastko).
 • Kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego (w przypadku gdy uczestnik nie ma własnego)
 • Karnet 5 dniowy – podamy cenę jak tylko pojawią się oficjalne cenniki
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej ( zachęcamy do wykupienia u ubezpieczyciela)

ZAPISY


WYPEŁNIJ FORMULARZ I ZAPISZ SIĘ!

  Dane uczestnika

  Imię i nazwisko

  Data urodzenia uczestnika (dzień / miesiąc / rok)

  Wzrost uczestnika (w cm)


  Uzupełnij dane kontaktowe

  Imię i nazwisko rodzica / opiekuna prawnego

  Adres e-mail

  Telefon kontaktowy


  Uwagi

  Wpisz swoje spostrzeżenia lub uwagi


  Administratorem danych osobowych jest firma Aktywacja. Grzegorz Pietrzyk, ul. Marii Konopnickiej 7, 32-400 Myślenice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

  Regulamin – pobierz.
  Umowa – pobierz.
  Karta kwalifikacyjna – pobierz.