Zawody narciarskie dla dzieci i dorosłych – zapisy 2018

Wszystkich miłośników zimowego szaleństwa zapraszamy na Amatorskie Zawody Narciarskie organizowane przy okazji memoriału im. Stacha Cichonia.

Akcja charytatywna podczas której zbierane będą pieniądze na na leczenie Matiego Chrobaka, który od urodzenia zmaga się ze skomplikowaną wadą serca oraz na rehabilitację Laury Kurowskiej.


Więcej info mateuszchrobak.pl oraz Laura Kurowska


Organizatorzy zawodów

Aktywacja wraz ze stacją narciarską Sport Arena Myślenice zapraszają do udziału w zawodach narciarskich, które odbędą się 03.03.2018 na górze Chełm.

Cel

Cały dochód zebrany z opłat startowych przeznaczony zostanie na cele charytatywne.

Dla kogo

Dla wszystkich amatorów sportów zimowych, którzy chcą uczestniczyć w rywalizacji na stoku z innymi entuzjastami nart czy snowboardu. Każdy może wziąć udział w rywalizacji, bez względu na wiek, czy poziom prezentowanych umiejętności. Gwarantujemy świetną zabawę dla uczestników z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród!

Opłata startowa

 • Przy zapisach internetowych: 20 zł
 • W dniu zawodów: 30 zł

W dniu zawodów dla uczestników 45% zniżka na karnet 4 godzin na Stacji narciarskiej na Górze Chełm SPORT ARENA MYŚLENICE.

 

Razem śmigamy pomagać! ☺

 

Pliki do pobrania:

 

zapisz-sie

 

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail

  Telefon (wymagane)

  Data urodzenia (wymagana)


  Administratorem danych osobowych jest firma Aktywacja. Grzegorz Pietrzyk, ul. Marii Konopnickiej 7, 32-400 Myślenice. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.   

  NASI PARTNERZY