ZIMA 2023/2024

W sezonie zimowym organizujemy jednodniowe wyjazdy – soboty narciarskie, które przygotowują na dłuższe podróże – obozy i półkolonie. Nie ważne czy dopiero zaczynasz przygodę z zimowymi sportami, czy jesteś na poziomie zaawansowanym. Dobierzemy dla Ciebie grupę o odpowiednim poziomie!


ZOBACZ SZCZEGÓŁY
PŁYWANIE

Nauka i doskonalenie pływania w małych grupach lub indywidualnie. Dla młodszych uczestników powstało Przedszkole Pływackie, gdzie bazujemy na zabawowych formach ćwiczeń, które służą pełnemu oswojeniu z wodą i nabyciu pierwszych umiejętności pływackich.


ZOBACZ SZCZEGÓŁY
SZKOLENIA ROWEROWE

Serdecznie zapraszamy na nasze szkolenia rowerowe MTB, które prowadzimy na różnym poziomie zaawansowania, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasze zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach, aby zapewnić jak najlepszą jakość nauki.

Przyjdź i rozwijaj swoje umiejętności z nami!


ZOBACZ SZCZEGÓŁYOBOZY I PÓŁKOLONIE


Wkręcamy zajawkę do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia podczas organizowanych przez nas obozów oraz półkolonii zimowych i letnich.


Poznaj naszą ofertę


JEDNODNIOWE WYJAZDY


Jednodniowe wyjazdy to dobra propozycja na krótki aktywny wypad w towarzystwie naszej kadry. W zimie organizujemy jednodniowe wypady narciarskie a latem śmigamy na rowery eksplorując okoliczne ścieżki.


Poznaj naszą ofertę


NAUKA PŁYWANIA


Uczymy pływać zarówno dzieci jak i dorosłych. Organizujemy naukę w formie zajęć indywidualnych lub grupowych.


ZOBACZ WIĘCEJDlaczego warto z nami działać?


Dbamy o zdrowie

Wiek nie gra roli

Idziemy z duchem czasu

Bezpieczne szaleństwo